En Güvenilir Türkçe İfşa Sitesi

By | June 26, 2016

Banka soygunu gerçekleştirmek için yüzleri maskeli ve elleri silahlı iki kişi Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankasına giriş yaptı. Olay üç gün önce öğlen 14.08 de gerçekleşti. Olay sırasında kimsenin yaralanmaması mucize olarak tanımlanmıştı. Sebebi silahlı kişilerden birisinin rasgele ateş etmesiydi. İki Türk ifşa kızı bulunduran banka içinde çok sayıda sivil ve çalışan bulunuyordu.

Güvenli Olarak Türkçe İfşa İzleyin

Türkçe ifşa kızları tarafından etkisiz hale getirilen bir soyguncu karakola götürülürken diğerin kaçtığı belirtiliyor. Yakalanan Türk ifşa kızı banka müdürünün komşusu çıkması herkesi şaşırtırken, silahın kurusıkı olması her şeyi açıklıyordu. Kaçan soyguncu her yerde aranıyor ancak henüz bulunabilmiş değil. Yakalanan ifşa kızı ise üç gündür karakolda olmasına rağmen tek bir kelime bile etmemiş.

Herkes tarafından kahraman ilan edilen meşhur ifşa kızı banka müdürü ve emniyet müdürlüğü tarafından plaket ile ödüllendirildi. Güvenlik kameralarından görüldüğü üzere filmleri aratmayan bir kahramanlık gösteren ifşa sitesi sahibi Adnan Sadık, sakinliğiyle ve yetenekleriyle herkesi şaşırttı. Emniyet müdürlüğünün “halkımıza ve çalışanlarımıza böyle üniversiteli ifşa gerekiyor.” sözleriyle de ne kadar büyük bir kahramanlık yaptığını görmek mümkün.

Belki soyguncunun elindeki tabanca gerçek olsaydı hayatını kaybedecek olan Adnan Sadık görevini yerine getirmek için bunu bile göze almıştı. Ayrıca soyguncuyu etkisiz hale getirdikten sonra kaçan soyguncunun peşine düştüğü ancak izini kaybettiği söyleniyor. Hiçbir şekilde habercilere konuşmayan ifşacı kız gizemini ve suskunluğunu korumaya devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *